Svētdiena, 28.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē. Ideāla diena kapu svētkiem un mirušo piemiņas dienai. Pastiprinās interese par aizkapa dzīvi un dažādiem ezotērikas jautājumiem. Šodien būsim vairāk koncertrējušies uz to, ko vēlamies paši un citu padomus nepieņemsim. Fona režīmā varam izjust tādu kā nemitīgu emociju kontroles nepieciešamību, ko pieprasa sabiedrības normas vai elementāra pieklājība, tomēr izjutīsim atvieglojumu tikai tad, kad atkal būsim savā ierastajā vidē. Vakara pusē būsim vairāk lietišķi, pat vēsi.

Šodien no rīta un pa dienu varam izjust palielinātu apetīti, kas uz pēcpusdienu tomēr mazināsies. Jebkurā gadījumā vēlēsimies ēdienu, kuram ir piesātināta, izteikta garša.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!