Svētdiena, 14.jūnijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Vērša zīmē. Šī ir laba diena, lai atpūstos un veltītu laiku iesākto darbu pabeigšanai. Neatkarīgi no tā vai strādāsim, vai atpūtīsimies, vislabāk to būtu darīt pie dabas. Tomēr šodien iespējamas divas galējības, kurās ideālā variantā vajadzētu atrast līdzsvaru: vieni var tik centīgi iegrimt savos darbos un pienākumos, ka apkārtējie tos uzskatīs par vēsiem un emocionāli neatsaucīgiem, kamēr otri – vairāk runās par darbiem, nekā reāli tos darīs, vai vēl trakāk – stāvēs malā un mācīs kā patiesībā vajadzētu visu darīt un uztrauksies, ka netiek darīts kā nākas 🙂

Ēdienkartē joprojām vēlēsimies kārtīgi paēst. Nederēs nekāda knakstīšanās. Viss tik gatavots ar baudu un tāpat ar baudu arī apēsts.

Pašā vakarā no plkst 20:51 Mēness pāriet Dvīņu zīmē, tādēļ, iespējams, tikai pēc šī laika būs iespējams pievērsties kādā vieglākām uzkodām.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!