Sestdiena, 6.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, pievēršot mūsu uzmanību draudzībai un kolektīvajiem pasākumiem. Būsim atvērti visam jaunajam un neparastajam. Varam apmeklēt dažādus pasākumus un  iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs. Būsim ziņkārīgāki nekā parasti un labprāt ieklausīsimies jaunumos, kas notiek mums apkārt. Ja vēlamies iegādāties kaut ko no elektronikas, tad vislabāk to darīt dienas pirmajā pusē.

Ēdienkartē arī var būt vēlēšanās eksperimentēt, vai otrs variants – uz maltīti raudzīties caur kaloriju uzskaites un ogļhidrātu procentuālo sastāvu J Lai vai kā, vislabāk šodien jutīsimies draugu lokā, tādēļ droši varam sarīkot kādu kopīgu pasākumu ar ēšanu tai skaitā.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!