Sestdiena, 27. jūnijs

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, radot nepieciešamību pēc dziļām un piesātinātām izjūtām. Kļūsim mazliet aizdomīgi un būs vēlēšanās gan “lasīt starp rindiņām”, gan iedziļināties jautājumos. Veiksies darbi, kuros vajadzīga pacietība, arī zinātniski pētnieciskie darbi un izmeklēšana. Daži stiprinās gribasspēku, kamēr citi pārbaudīs nevis savu, bet gan apkārtējo izturību. Mums kļūs svarīgi saprast, kur ir tās robežas, un kas notiek, ja tās pārkāpj. Laba diena, lai iedziļinātos ezotēriskajos jautājumos, saasinās intuīcija un dažādas priekšnojautas. Kopumā diena būs labvēlīga aktīvajiem un strādāt gribošajiem, jo viegli būs realizēt savas idejas praksē.

Ēdienkartē – nekādas mērenības. Arī šeit var būt kādas robežu testēšanas – vai nu ēdu, vai neēdu. Daži var gatavošanas procesā ēdienu pārvērst līdz nepazīšanai. Iespējams, vēlēsimies nobaudīt ko eksotisku.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!