Sestdiena, 20.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē, turklāt Mēnesim būs tikai pozitīvi aspekti, t.i. mēs izjutīsim tās labākās Lauvas zīmes īpašības – mīlestību, romantiku, azartu, radošo iedvesmu, nu un, protams, lepnumu par sasniegto. Šodien gaidāma īsta mīlestības diena, kurā gan mēs paši varam saņemt dāsnas un īpašas dāvanas, gan vēlēsimies apdāvināt savus mīļotos. Īpaši romantiski noskaņotajiem jāzina, ka šodien itin viegli var palikt stāvoklī. Laba diena dažādiem pirkumiem, iespējams, arī spontāniem. Labprāt dalīsimies ar savu prieku un pozitīvo iedvesmu, kā arī pieņemsim visu jauno un neparasto. Īstais laiks ballītēm, tusiņiem un citiem saviesīgiem pasākumiem.

Šodien iespējama palielināta apetīte. Gribēsim maltīti baudīt tā kaisti, ar šiku un glamūru 🙂 Bet galvenais, protams, ir mīļotais cilvēks mums blakus un tas, ka šī visa izrāde un izrādīšanās ir no sirds un ar mīlestību.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!