Sestdiena, 13.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies nosvērtajā Vērša zīmē, rosinot mūs baudīt dzīves ērtības un atpūsties. Gribēsim gan labi justies, gan izskatīties, tomēr ne visi šodien saņems kāroto atzinību. Lai vai kā, mēs taču to visu darām priekš sevis! Laba diena, lai atpūstos pie ūdeņiem, garšīgi paēstu un tiktos ar draugiem. Ja nu kaut kas šodien šķitīs par dārgu vai liksies, ka nav mūsu pūļu vērts – ziniet, būs vēl cita dienas, un tās būs labākas. Tomēr labā ziņa ir tā, ka šodien ir jāizmanto intuīcija. Ieklausīsimies tajā un neskatīsimies uz citiem! Laba diena dažādām attīrīšanās kūrēm un ūdens procedūrām.

Ēdienkartē vēlēsimies baudīt visu to labāko. Šodien pievērsīsimies t.s. kārtīgam ēdienam, dosim priekšroku nacionālai virtuvei. Būsim gatavi iet uz tirgu un iegādāties produktus no lauku saimniecībām. Vakarā varētu būt palielināta apetīte. Tomēr, mierinājumam jāteic, ka Mēness ir dilstošs, tāpēc lieki apēstais tik strauji “labumā” neies.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!