Pirmdiena, 29.jūnijs

Šodien Mēness jau atradīsies Strēlnieka zīmē, rosinot mūs kaldināt izaugsmes un attīstības plānus. Rodas interese par tālām zemēm, ceļojumiem, svešu zemju valodu un kultūru. Daži apdomās augstākās izglītības jautājumus, kamēr citi plānos kādas reklāmas aktivitātes. Tomēr praktiskam rezultātam vairāk ir piemērots rīta cēlien, jo vēlāk pēcpusdienā mēs vairāk filozofēsim, nekā darīsim. Iespējami arī dažādi pārpratumi un neskaidrības. Iespējama arī ļaunprātīga citu uzticības izmantošana.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt kaut ko jaunu, interesantu, iespējams, no svešzemju virtuves. No alkohola lietošanas šodien vajadzētu atturēties, kā arī uzmanīgi ar zāļu lietošanu, jo iespējama saindēšanās.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!