Pirmdiena, 22.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, mudinot mūs ievērot visādus ikdienas sīkumus. Šo to piekārtot, salabot, iztīrīt, lūk, par ko šodien vajadzētu parūpēties. Tas, protams netiek darīts tāpat vien – tīrībai un kārtībai ir arī praktiska nozīme, jo tā padara mūsu ikdienas dzīvi ērtāku un Jaunavai par to ir gandarījums. Tomēr šodien kā nevienu citu dienu, vairāk būsim runātāji, nekā darītāji. Tas nenozīmē, ka neredzēsim, kur būtu jāpieliek pūles, bet vairāk filozofēsim par to, kas būtu jādara. Ir iespējami arī dažādi pārpratumi komunikācijā, kam par iemeslu ir neuzmanīga klausīšanās, aizdomāšanās vai nespēja skaidri izteikties. Jāuzmanās arī uz autoceļiem, jo iespējami tādi paši pārpratumi. Uz pēcpusdienu situācija mazliet uzlabosies tiem, kuri spēs iedziļināties jautājumos un pieslēgs arī savu intuīciju. Dažiem būs interese par ezotērikas jautājumiem, dažādiem rituāliem, maģiju.

Ēdienkartē svarīgi lietot sabalansētu uzturu. Labāk izvēlēties vieglu pārtiku. Alkoholam šodien īpaši nelabvēlīga diena, ja vien iemesls nav gruntīgi piedzerties. Arī ar pārtiku ir jāuzmanās un jālieto tikai tas, kura izcelsme mums ir zināma, jo iespējams saindēšanās risks (arī medikamentus jālieto tikai ārsta noteiktajās devās).
———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!