Pirmdiena, 15.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Dvīņu zīmē. Rit pēdējā Mēness diena, kas vairāk liek domāt par dažādu darbu pabeigšanu, nekā jaunu iesākšanu. Tā kā Dvīņu zīme ir cieši saistīta ar informācijas apriti – laiks apkopot, sakārtot iegūtos datus, lai izdarītu atbilstošus secinājumus. Tomēr, šodien ieteicams visu pārlasīt vairākas reizes, jo iespējami dažādi pārpratumi un nesaprašanās, kam par iemeslu var kalpot neuzmanība vai virspusība. Varam risināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar transportu un pārvietošanos, kā arī sākumskolas un vidusskolas izglītību. Daži pieteiksies jauniem kursiem, kamēr citi risinās kādus jautājumus ar brāli vai māsu. Varam arī iegādāties ko tādu, ar ko gribēsim izrādīties (jaunu tērpu vai greznumlietu, interjera priekšmetu vai ko citu, kas pievērstu mums apkārtējo uzmanību).

Ēdienreizēs varam ēst pa kripatiņai, bet visu dienu, ja vien šodien vispār atcerēsimies par to, ka jāpaēd, jo galvenais būs parunāt un uzzināt ko jaunu. Alkohola lietošanai šodien īpaši nelabvēlīga diena, ja vien mērķis nav pamatīgi apreibināties.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!