Pirmdiena, 1.jūnijs

Šodien līdz pat plkst. 21:39 Mēness pavadīs Skorpiona zīmē. Rīta puse būs diezgan harmonika. Mēs varēsim padarīt visu, ko būsi ieplānojuši un saņemt atbilstošu novērtējumu, varam iet iepirkties, kā arī apmeklēt skaistumkopšanas procedūras. Spēsim sevi labi “noturēt rāmjos”, jo paškontrole būs augstā līmenī. Varam risināt jautājumus, kas prasa papildus iedziļināšanos vai ko tādu, kur vajadzīgas specifiskas zināšanas kādā konkrētā jautājumā. Vairāk uz pēcpusdienu varam sajust nomāktību un pat depresīvus stāvokļus, bet tas vairāk skars tos, kuri šodien nebūs atraduši sev pilnvērtīgu nodarbošanos.

Ēdienkartē joprojām vēlēsimies baudīt piesātinātās garšas, iespējams no eksotiskās virtuves. Varam arī tik ļoti aizrauties ar gatavošanu, ka sākotnējais produkts tiek pārvērsts līdz nepazīšanai. Īpaši vakarpusē (atšķirībā no vakardienas) varētu būt samazināta apetīte.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!