Piektdiena, 26.jūnijs

Arī šodien lielāko dienas daļu Mēness atradīsies Svaru zīmē, pār kuru valda valdzinošā Venēra. Skaistums un harmonija – lūk šodienas tēmas. Varam apmeklēt kādu skaistumkopšanas procedūru vai iegādāties jaunu apģērbu, galvenās šodien ir tās sajūtas, kuras radīsim ap sevi un kurām atļausim sev pietuvoties. Jāmācās izvēlēties, ar kādiem cilvēkiem būt kopā, vai tiem, kas mūs ceļ vai tiem – kas gremdē. Visiem labs nebūsi (bet Svari tik ļoti to vēlētos). Dažkārt varam šķist tādi kā neizlēmīgi, jo gribēsies izskatīt visas iespējas, visus variantus, pirms kāda lēmuma pieņemšanas. Bet tie, kuri skaidri zinās, ko vēlas, tiem diena solās laba ceļā uz mērķu piepildījumu un radīsies labas iespējas.

Ēdienkartē lielu lomu spēlēs maltītes noformējums. Arī šeit lielu lomu spēlēs tieši atmosfēra pie galda.

No plkst. 20:56 Mēness ieiet Skorpiona zīmē, vairāk uzmanības pievēršot intensīvām sajūtām. Viss kļūst mazliet noslēpumains, aizdomīgs un dziļi personisks. Izgaismojas instinkti.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!


2 Responses to Piektdiena, 26.jūnijs

  1. Interesanti – es esmu svari un cik atceros viss bija samērā labi. (laikam jau te viss nav gluži akmenī kalts).

    • Avatar Maija
      Maija says:

      Šis nav horoskops kādai no zodiaka zīmēm, bet gan kopīgais dienas emocionālais fons, kuru ietekmi šodien nosaka Mēness Svaru zīmē. Tas, protams, arī nenozīmē, ka šodien visiem būs tā, kā teikts, bet gan tikai to, ka kopumā būs vērojamas šādas tendences.