Piektdiena, 19.jūnijs

No plkst 9:22 Mēness atradīsies Lauvas zīmē. Vēlēsimies lai mūs ievēro un novērtē, lai pievērstu mums uzmanību. Ja tas nenotiks, tad centīsimies pat maliet pietēlot, vai vismaz demonstratīvi apvainoties :). Neapzināti asi varam reaģēt uz visu, kas kaut kādā veidā saistīts ar mūsu privātajām jūtām. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar bērniem. Bet, kopumā vēlēsimies rīkot ballītes un citas izklaides. Tā kā Lauvas zīme ir saistīta arī ar mīlestību un romantiskajām jūtām, tad diena tā vien aicina uz randiņu. Spēsim arī būt pietiekoši daiļrunīgi un izteikt savas jūtas vārdos. Šodien nepavisam nebūsim skopi un apdāvināsim savus mīļotos no sirds.

Arī ēdienkartē svarīgāks par visu būs tas, ka to baudām kopā ar mīļoto un tas viss ir gatavots tieši mums, turklāt ar lielu mīlestību. Svarīgi būs justies īpašiem, bet arī mēs paši labprāt parādīsim to, ka cilvēks mums blakus ir īpašs.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!