Otrdiena, 23.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, vēršot mūsu uzmanību dzīves praktiskajai pusei. Rosīsimies un gatavosimies tradicionālajai svētku dienai, (lai gan astronomiskie Saulgrieži bija jau 21.jūnijā), sagādāsim visu nepieciešamo un parūpēsimies par visiem sīkumiem! Mēness caur Jaunavas zīmi mūs rosina būt taupīgiem un tērēties tikai tik, cik tas praktiski nepieciešams. Laba diena lai samērotu vēlmes ar iespējām un piedevām vēl ietaupītu. Uz vakarpusi sajūtas var kļūt saspringtākas un likties, ka esam ko aizmirsuši vai par kādu nesam padomājuši. Daži uzdos sev jautājumu, vai esam tur, kur tiešām vēlamies būt. Tomēr pēc 20:30 jau atkal būs iespējas sevi līdzsvarot un atgūt motivāciju (galvenokārt gan dēļ pienākuma sajūtas vai respekta pret tradīcijām).

Laikam jau lieki būtu ko ieteikt ēdienkartei šovakar 🙂 Tomēr, tie, kuri to vēlēsies, varēs labi sevi kontrolēt gan ēšanas, gan alkoholisko dzērienu lietošanas jautājumos.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!