Otrdien, 30.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē, turpinot vakar aizsāktās aktualitātes – izglītības un attīstības jautājumus (kur studēt tālāk, kādus kursus un seminārus apmeklēt), ceļojumu iespējas (iepazīt citu tautu kultūru, apgūt ko jaunu un aizraujošu ceļojumā). Varam lūgt padomu un saņemt atbildi no cilvēkiem, kurus uzskatām par autoritāti, bet, iespējams, tie būsim mēs, kuriem lūgs padomu. Ar interesi apgūsim visu jauno un neparasto. Laba diena lielāku pirkumu izdarīšanai, kā arī attiecību veidošanai. Varam saņemt un dāvināt dārgas un prestižas dāvanas, saņemt un dot nozīmīgu novērtējumu, ieteikumu, vai veidot nozīmīgas attiecības. Kāda spontāna ideja var rast auglīgu augsni veiksmīgai realizācijai. Būsim draugos ar visu progresīvo un sapratīsim, ko nozīmē “kopīgo interešu vārdā”. Tomēr šodien jāuzmanās, lai mūsu kaismīgajās runās intelekts ar emocijām būtu balansā. Te iespējamas divas galējības – sauss intelekts, kas neatrod atsaucību sirdīs, un pārāk daudz emociju, kurās pazūd loģiskais pavediens. Ideālā variantā tas ir saprāta un jūtu apvienojums. Vēl noteikti der pieminēt, ka tuvojas Pilnmēness un daži šo ietekmi jau pamazām sāk izjust, kas nozīmē gan emocionālos pacēlumus un kritumus, kā arī iekšējās cīņas.

Arī ēdienkartē būsim atvērti visam jaunajam, interesantajam, vēl nenobaudītajam. Būs interese par svešzemju virtuvi. Iespējama palielināta apetīte un koncentrēšanās uz dažādām baudām.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!