Ceturtdiena, 25.jūnijs

Arī šodien Mēness atradīsies Svaru zīmē, rosinot mūs uz savstarpējo interešu ievērošanu. Laba diena tādu lietu risināšanai, kurās nepieciešama diplomātija, taktiskums, saskaņošana, vienošanās. No šī viedokļa labi veiksies pirkšanas un pārdošanas lietas, jo būs iespējams ievērot abu pušu intereses un nonākt pie abpusēji izdevīga rezultāta. Arī rakstu darbos un runas mākslā daži sajutīs iedvesmu, kā arī labs laiks dokumentu virzībai un dažādu sūtījumu noformēšanai un saņemšanai. Arī iegādātie pirkumi mums patiks, neskatoties uz to, ka varētu būt padārgi un vairāk domāti tieši statusa pasvītrošanai. Lai gan diena sola saskaņu un spēju vienoties, tomēr ar lielo priekšniecību šodien strīdēties nevajadzētu. Tāpat arī banku lietas varētu nevirzīties uz priekšu tik raiti kā gribētos. Dažiem nemieru var sagādāt ķibeles ar datortehniku u.c. elektroniskajām ierīcēm.

Ēdienkartē vairāk uzmanības pievērsīsim noformējumam. Bet vissvarīgākā šodien būs tieši draudzīgā atmosfēra, kas valdīs pie galda, tādēļ varam iet ciemos, kā arī aicināt ciemiņus pie sevis.

—————————————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!