Ceturtdiena, 18.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, liekot akcentu uz dažādu ģimenes un mājokļa jautājumu risināšanu. Lai gan Vēža zīme lielu nozīmi piešķir rūpēm un emocionālajam atbalstam, tomēr šodien tā vien šķiet, ka visi centīsies mūs izsist no līdzsvara. Bet, varbūt būs tieši otrādi – tie būsim mēs, kas nedos apkārtējiem mieru ar savām trakajām un neparastajām idejām? Galvenais, lai mēs paši spētu sajust to līdzsvaru, cik daudz no kura var prasīt, jo iespējamas emocionālās pārslodzes. To zinot, ieteicams vairāk izmantot savu intuīciju un jūtīgumu, lai nenodarītu pāri ne sev, ne citiem. Uz vakarpusi jau būs krietni vieglāk plānot ilgtermiņā lietas, kas saistītas ar ģimenes un celtniecības jautājumiem, kā arī dažādus jautājumus saistībā ar bērniem.

Ēdienkartē šodien nevēlēsimies eksperimentēt, bet gan pagatavot jau ierastās lietas. Arī šeit lielu nozīmi spēlē produktu uzticamība (ja tā var izteikties), t.i. mums ir svarīgi, ka kuņģis mums netraucēs ar kādiem pārsteigumiem (lai gan tādi šodien ir iespējami).

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!