Ceturtdiena, 11.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē. Tomēr šodien diena burtiski provocē uz visādiem nemieriem un konfliktiem. Ja ne kā citādi, tad iekšējo nemieru izjutīs ikviens.  Daži uzskatīs, ka tieši šodien ir īstā diena, kad visu pateikt augstākajai priekšniecībai, tomēr, ja vien spējat atturēties, paturiet vien savas domas pie sevis. Būs citas labākas dienas, kad to varēsiet darīt 🙂  Tomēr, šī ir īstā diena, kad apdomāt tālākās izglītības jautājumus, pieņemtu padomus no mūsu autoritātēm, bet, iespējams, mums pašiem kāds lūdz padomu. Īpaši uz pēcpusdienu der īpašu vērību piešķirt tām iespējām , kas mums pavērsies. Turēsim acis un ausis vaļā!

Ēdienkartē, tāpat kā vakar, mums nebūs daudz laika (un arī pacietības), maltītes pagatavošanai. Labākajā gadījumā būsim gatavi uzsildīt kādu pusfabrikātu. Varam steigā ēdienu par daudz sasālīt vai sapiparot. Lai vai kā, šodien jo īpaši gribēsies tieši cepts vai asām garšvielām bagāts ēdiens.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!