Trešdiena, 20. maijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Dvīņu zīmē, turpinot akcentēt informācijas apmaiņas un saprašanās jautājumus. Var nākties pārskatīt kādus plānus saistībā ar skolu un mācībām vai kursiem, kā arī kaimiņiem vai māsu/brāli. Iespējami dažādi pārpratumi, kam par iemeslu ir nesaprašanās, pārpratumi un kļūmes informācijas uztverē vai nodošanā. Zinot to, mums vienkārši lieku reizi jāuzdod kāds papildus jautājums, lai pārliecinātos, ka sarunu biedrs ir mūsu teikto uztvēris tā, kā mēs to esam domājuši.

No plkst 16:56 Mēness ieiet Vēža zīmē, pievēršot uzmanību ģimenes, bērnu un mājokļa jautājumiem. Varam sajust pastiprinātu vēlēšanos rūpēties un gādāt par mājiniekiem, intuitīvi sajūtot viņu vajadzības. Spēsim labi uztvert vides, kurā atrodamies, emocionālo fonu.

Viens no veidiem kā izrādīt rūpes ir pagatavot ko tādu, ko mēs jau zinām , ka otram garšos. Mēness caur Vēža zīmi rosina pie plīts stāties arī tos, kas ikdienā to nemaz nedara. Tāpēc, ja kaut kad vēlējāties izmēģināt kādu recepti – šodiena ir īstā diena, kad to darīt.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!