Svētdiena, 3.maijs

Šodien Mēness jau ceļos pa Skorpiona zīmi un mēs jau pilnīgi noteikti varēsim sajust Pilnmēness ietekmi (precīzs Pilmēness aspekts 4.maijā plkst. 6:42 no rīta). Vēlēsimies izbaudīt piesātinātos emocionālos toņus, viss kļūst daudz personiskāks un  nopietnāks. Saasinās dažādas kaislības kā arī interese par ezotēriku. Lai gan iemeslu emocionālās paškontroles stiprināšanai mums netrūks, tomēr šodien jo īpaši varam censties slēp savas jūtas un emocijas. Bet viss var būt arī tieši otrādi – varbūt paši vēlēsimies uzkurināt kaislības līdz maksimālajai robežai un pavērot, cik tad ir iespējams izturēt.

Ēdienkartē vēlēsimies nobaudīt ko eksotisku vai arī tādu, kam ir piesātināta, izteikta garša. Daži gatavošanas procesā produktus centīsies pārvērst līdz neatpazīstamībai. Varam izjust paaugstinātu apetīti.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!