Svētdiena, 24.maijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē. Ja plānojat kādus darbus, tad labāk tos darīt līdz plkst. 13:50 un pārējo dienu vienkārši atpūsties – sarīkot dārza ballīti (ja vien laikapstākļi atļaus), apmeklēt koncertu vai teātri vai veltīt laiku saviem bērniem. Dažiem veiksies loterijā, kamēr citi veltīs visas pūles, lai izceltos un “paspīdētu” apkārtējo vidū. Labprāt pieņemsim jaunas idejas un dalīsimies ar tām.

Arī ēdienkartē vēlēsimies izcelties un gaidīsim uzslavas par mūsu centību. Varam pievērst īpašu uzmanību galda noformējumam, lai tas būtu svinīgs un to ievērotu. Bet svarīgākais tomēr šodien paliek ar mīlestību gatavots ēdiens, jo Mēness caur Lauvas zīmi veicina romantisku noskaņojumu.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!