Svētdiena, 17.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē. Rit pēdējā Mēness diena, enerģijas ir pavisam maz un tā vairāk jātērē prāta, nekā fiziskām aktivitātēm. Šodien labi strādās intuīcija, tādēļ ieteicams vispirms ieklausīties savā iekšējā balsī pirms lēmumu pieņemšanas. Tāpat kā vakardien, arī šodien vēlēsimies iekārtoties ērtāk un izbaudīt katru brīvdienas mirkli, palutināt sevi (ko nu kuram tas nozīmē) vai vienkārši doties tuvāk dabai. Tomēr fona režīmā mūs urdīs vai nu kādas nepiepildītas ambīcijas, vai paši nevēlēsimies pieņemt padomus.

Ēdienkartē priekšroku dosim t.s. klasiskajai nacionālajai virtuvei. Kārtīgi un ar baudu paēst – tas ir viens no veidiem kā šodien varam sevi palutināt. Vēl labāk, ja to darām savu tuvāko draugu un ģimenes lokā. Ja vien laikapstākļi atļaus, varam sarīkot dārza svētkus.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!