Svētdiena, 10.maijs

Šodien Mēness caur Ūdensvīra zīmi pievērš mūsu uzmanību draudzības un sabiedrisko aktivitāšu jautājumiem. Brīvība, brālība, vienlīdzība – ar šādu iekšējo sajūtu mūs apvelta Mēness Ūdensvīrā šodien un tāpēc varam kļūt dvēselē mazliet revolucionāri. Katram ir tiesības būt mazliet atšķirīgam, kamēr tas savu atšķirīgumu nemēģina uzspiest pārējiem. Šodien varam sajust iespējas novērtēt situāciju it kā no divām pusēm – esot tajā iesaistītiem un it kā vērojot no malas. Daži apdomās kādu elektronikas iegādi, kamēr citi aktīvāk pievērsīsies jautājumiem saistībā ar internetu.

Arī ēdienkartē varam kļūt par eksperimentētājiem ar zinātnisku pieeju. Sajaukt kopā pavisam dīvainas ēdienu kombinācijas vai pedantiski skatīt kalorijas, E-vielas un pētīt citus rādītājus uz etiķetes. Lai vai kā, vislabāk maltīti šodien baudīt draugu un domubiedru lokā.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!