Sestdiena, 9.maijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē. Varam turpināt iesāktos darbus, karjeras plānošanu, sarunas ar priekšniecību un valsts struktūrām. Daži pievērsīsies dzīvokļa remonta vai pārplānošanas darbiem, citiem šis būs lielisks laiks, lai apciemotu vecvecākus. Labs laiks lietu sakārtošanai, strukturēšanai, inventarizācijai. Dienas gaitā Mēness mūs nodrošinās ar dažādu emociju gammu (gan pozitīvu, gan negatīvu), tomēr labā ziņa ir tā, ka caur Mežāža zīmi Mēness lielāku uzmanību pievērš praktiskajam un pragmatiskajam risinājumam, atstājot emocijas otrajā plānā. Varam saasināti uztvert jautājumus, kas saistīti ar mērķa sasniegšanu, likumu un kārtības ievērošanu.

Ēdienkartē var dominēt zināms askētisms. Nebūsim izlepuši, varam ēst to, kas ieplānots, ieturēt diētu vai to, ko piedāvā. Uz veikalu ieteicams doties ar produktu sarakstu.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!