Sestdiena, 30.maijs

No plkst. 12:35 Mēness pāriet Skorpiona zīmē, vēloties pārbaudīt mūsu izturību. Saasinās mūsu intuīcija tādā instinktīvā līmenī, kļūstam mazliet aizdomīgi un noslēpumaini. Rodas vēlēšanās visu izzināt “līdz saknei”, “lasīt starp rindiņām” un noskaidrot slēptos motīvus. Labs laiks tādiem darbiem, kuri prasa iedziļināšanos, izmeklēšanu un pacietību. Aktualizējas jautājums par mūsu spēju un iespēju robežām, testēsim ne tikai savu, bet arī citu izturību (gan fizisko, gan emocionālo). Visu uztversim daudz personiskāk, nekā parasti. Tādas mūžsenās tēmas kā nauda, vara un sekss kļūst aktuālākas kā parasti.

Ēdienkartē iespējamas divējādas aizraušanās: vai nu pagatavošanas procesā pamatmateriāls tiks pārveidots līdz nepazīšanai (piem., kad pupiņas garšo pēc kartupeļiem) vai izvēlēsimies ēdienu ar izteiktu, piesātinātu garšu. Nekādas viduvējības vai mērenības – daži testēs paškontroli, cenšoties izturēt atslodzes dienu, un Skorpiona zīme tam var labi palīdzēt (vai iemest otrā galējībā).

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!