Sestdiena, 23.maijs

Šodien visas dienas garumā Mēness jau būs Lauvas zīmē, liekot akcentu uz prieku, izklaidēm un radošajām aktivitātēm. Vēlēsimies lai mūs ievēro un novērtē, lai pievērstu mums uzmanību. Ja tas nenotiks, tad centīsimies pat maliet pietēlot un uzvesties nedaudz teatrāli, lai tik mūs ievērotu. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar bērniem. Varam droši iet ciemos, rīkot saviesīgas ballītes un kārtīgi izpriecāties. Laba diena arī teātra vai koncerta apmeklējumam.

Arī galdu vēlēsimies klāt ar šiku. Var gadīties, ka tieši šodien mūs uzaicina uz smalku restorānu. Tomēr galvenais ēdienkartē būs ar mīlestību pagatavots ēdiens. Nav pat svarīgi, ko gatavosim, bet svarīgi, kas tas ir mums īpašam cilvēkam.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!