Sestdiena, 2.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, pievēršot pastiprinātu uzmanību līdzsvara un harmonijas jautājumiem. Vēlēsimies baudīt labu atmosfēru draugu lokā, doties ciemos vai apmeklēt teātri. Varam vienoties par daudzām lietām un uzzināt visu apkārtējo viedokļus. Šī ir laba diena, lai izsvērtu savu viedokli, tomēr ar gala lēmumu ne visiem ies tik gludi, jo Svaru zīme dažkārt atkal un atkal pārbauda un apspriež dažādas alternatīvas, nespējot izlemt. Fona režīmā sajutīsim tādu kā nemieru, tomēr, ja spēsim vairāk koncentrēties uz visu harmonisko un skaisto mums apkārt, ši sajūta ātri vien pagaisīs.

Ēdienkartē ieteicami viegli un gaisīgi ēdieni, vēlēsimies radīt patīkamu atmosfēru un šodien maltīti varam vēlēties glīti noformēt ne tikai priekš citiem, bet arī piekš sevis. Svarīgas ir visa veida sajūtas – gan garšas, gan smaržas, gan estētiskās 🙂

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!