Sestdiena, 16.maijs

No plkst 10:03 Mēness pavadīs Vērša zīmē, pievēršot mūsu uzmanību dzīves vienkāršajām baudām un priekiem. Gribēsim labi paēst, varam apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai doties pie dabas (ja vien laikapstākļi atļaus). Tuvāk pēcpusdienai (tuvāk 17:00) droši varam iegādāties jaunu apģērbu vai ko citu sev tīkamu un noderīgu. Diena solās būt rāma un līdzsvarota, tieši tāda, kāds ir pats Vērsis, kad mierīgi ganās pļavā.

Arī ēdienkartē vēlēsimies sevi palutināt ar kaut ko garšīgu. Dosim priekšroku no dabiskiem lauku produktiem pagatavotai maltītei un īpašu uzmanību pievērsīsim produktu izcelsmei (tādēļ tos vislabāk iegādāties tirgū pie jau zināma pārdevēja). Ja nu sanāk sātīgāk paēst, tad neraizējieties – Mēness ir gandrīz jau sadilis (rit Mēness cikla pēdējās dienas), tādēļ lieki apēstais tik ļoti “labumā” neies 🙂

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!