Pirmdiena, 4.maijs

Mēness Skorpiona zīmē. Pilnmēness (precīzs aspekts plkst 6:42). Šī ietekme jūtama jau kopš vakardienas (ja ne vēl agrāk), tomēr tā neparādās tādā tiešā, klasiskā veidā kā mēdz runāt par Pilnmēnesi, jo Skorpiona zīme savas kaislības mēdz slēpt un rūpīgi kontrolēt. Emocijas ir dziļas, piesātinātas un ļoti personīgas. Šodien mums var nākties balansēt starp to, ko mēs jūtam un to, kas būtu patiesībā jādara. Jāatrod balanss starp iekšējo un ārējo pasauli. Paaugstinās prasīgums pret citiem. Arī ambīcijas. Toties laba diena, lai ieklausītos savā intuīcijā un sekotu tai. Laba diena meditācijai, kā arī ezotērisko jautājumu izpētei.

Ēdienkartē drīzāk izvēlēsimies ko eksotisku, ar spēcīgu, izteiktu garšu, nekā ko vienkāršu un parastu. Var būt vēlēšanās iedziļināties un ļoti pamatīgi pieiet ēdiena gatavošanas procesam, kā arī vēlme gatavojamo produktu pārvērst līdz nepazīšanai.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!