Pirmdiena, 25. maijs

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Lauvas zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 11:52 Mēness pāries Jaunavas zīmē, liekot mums īpašu uzmanību pievērst dažādiem sīkumiem, detaļām. Diemžēl tieši šie sīkumi būs tie, kas mūs šodien pamatīgi tracinās un aiz tiem varam arī nesaskatīt galvenās lietas. Īpaši mīļš būs baļķis otra acī, bet savas skabargas varam arī neredzēt. Īpaši jāpiedomā pie tā, ko šodien runājam, jo iespējami dažādi pārpratumi, tieši neuzmanības dēļ.  Dienai raksturīgs iekšējs nervozums. Lai vai kā, tomēr tiem, kuriem šodien būs iespējas koncentrēties uz darāmo darbu, īpašu uzmanību jāpievērš praktiskajai pusei, jo Jaunavas zīmei svarīgas ir tās mazās lietiņas, kuras padara mūsu dzīvi ne tikai ērtāku, bet arī sakārtotāku. Varam taisīt inventarizāciju dokumentos vai sakārtot kādu darbagalda daļu, iztīrīt virtuvi vai sanitārās telpas. Iespējams var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mājdzīvniekiem vai profilaktiskajām veselības apskatēm.

Arī ēdienkartē vēlēsimies ieviest savu kārtību un noteikt režīmu vai vismaz sistēmu. Daži vēlēsies uzsākt jaunu diētu, bet nez vai tā dos gaidītos rezultātus. Šodien labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām, īpašu vērību veltot produktu ekoloģijai.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!