Pirmdiena, 18.maijs

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs Vērša zīmē, bet no plkst 12:28 pāries kustīgajā un ziņkārīgajā Dvīņu zīmē. Mēness ir jauns un energījas ir daudz. Gribas skriet uz visām pusēm un darīt daudzas lietas vienlaicīgi. Tomēr varam arī izjust zināmu sasprindzinājumu no tā, ka mums ir jāizvērtē informācija, kuru padodam tālāk un jāatsijā graudi no pelavām. Visu nevar pagūt. Art to šodien jāsamierinās. Daži var krist arī otrā galējībā, kad neinteresē nekas un visa tā šodien ir par daudz. Pēc plkst 16:00 iespējami dažādi pārpratumi, kam par pamatu var kalpot mūsu pašu bagātā iztēle un priekštati par to, ko otrs varētu būt domājis (tai vietā, lai vienkārši pārbaudītu informāciju). Kopumā diena būs spraiga, dažiem aktualizēsies dažādi jautājumi, kas saistīti ar skolu un mācību procesu, citiem – komunikācija ar radiem un kaimiņiem.

Ēdienkartē vēlams izvēlēties ko vieglu un gaisīgu (ja vispār atcerēsimies, ka ir jāpaēd). Varam ēst pa drusciņai, bet visu dienu.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!