Pirmdiena, 11.maijs

Arī šodien Mēness visas dienas garumā pavadīs Ūdensvīra zīmē. Šodien, salīdzinot ar vakardienu, diena būs nedaudz saspringtāka. Lai gan mums joprojām būs daudz jaunu ideju kā modernizēt šo pasauli, tomēr ne visi to būs spējīgi saprast. Jutīsimies mazliet dumpīgi, bet daži ap sevi sarīkos īstu haosu. Tas var nebūt speciāli, bet sajūtas var būt haotiskas. Tomēr diena joprojām akcentē draudzības jautājumus (varam satikties ar draugiem) un domubiedru nepieciešamību, tādēļ varam uzņemties kādus sabiedriskos pienākumus (piem., pālīdzēt organizēt kādu pasākumu vai vienkārši draugu tusiņu, palīdzēt bērna audzinātājai organizēt klases ekskursiju u.t.t.).

Ēdienkartē šodien vai nu pilnīgs haoss (ēdu kas pagadās) vai tīri zinātniska attieksme pret pārtiku (skaitam kalorijas, pētām ēdiena ķīmisko sastāvu u.t.t.). Daži var nepamanīt, ka sakombinē kopā it tā neiespējamas ēdiena kombinācijas (ēdu šprotes, uzdzerot saldo jogurtu u.t.t).

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!