Piektdiena, 8.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavardīs Mežāža zīmē, pievēršot pastiprinātu uzmanību karjeras un plānošanas jautājumiem. Var aktualizēties lietas saistībā ar priekšniecību, valsts iestādēm vai celtniekiem. Varam plānot ilgtermiņa darbības, kā arī noteikt kārtību kā visam jāizskatās. Šodienas akcents ir uz praktisko darbību un mums tiks dota iespēja arī ieklausīties intuīcijā. Zemapziņā būsim orientēti uz pašapliecināšanos. Neapzināti asi reaģēsim uz visu, kas kaut kādā veidā saistīts ar mērķa uzstādīšanu un sasniegšanu, būsim godkārīgāki un praktiskāki, nekā parasti. Ja dienas lielākā daļa solās būt samērā harmoniska, tad, jo tuvāk pēcpusdienai, jo nemierīgāki kļūsim. Mūs būs vieglāk aizkaitināt un vakarā nav ieteicams atrasties vietās, kuras nepazīstam vai tur, kur drūzmējas daudz cilvēku.

Diētas ieturētājiem iesācies ir vieglāks laiks, jo Mēness ir dilstošs, tādēļ rezultātus pamanīt būs vieglāk. Mežāzis nav pārāk izvēlīgs uz ēdienu – jāēd pēc plāna, režīma vai vienkārši to, kas atrodams ledusskapī. Uz veikalu ieteicams doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!