Piektdiena, 29.maijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē. Tomēr šodien emocionālais fons būs diezgan drudžains. Dienas pirmā puse būs nedaudz harmoniskāka, vēl būs iespējams daudzas lietas vienkārši izrunāt un par tām vienoties, tomēr, jo tuvāk vakaram, jo grūtāk. Mums var likties, ka netiekam atbilstoši novērtēti, uz mums tiek izdarīts psiholoģiskais spiediens vai vienkārši visa kā ir sakrājies par daudz. Tomēr tiem, kas mācēs savu dienu atbilstoši saplānot, diena būs ražīga un iespējams paveikt ļoti daudzas lietas.

Ēdienkartē vairāk ieteicams izvēlēties vieglu pārtiku. Vēlēsimies vairāk patīkamu emociju, tāpēc nozīme būs tam, ar ko kopā šo maltīti baudīsim. Pievērsīsim uzmanību gan atmosfērai, gan ēdiena noformējumam, tomēr šodien, iespējams, vairāk saskatīsim trūkumus, nekā labās lietas.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!