Piektdiena, 15.maijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē, turklāt to spēcīgi ietekmēs “spridzeklīgā” un tik pat neparedzamā planēta Urāns. Ko tas nozīmē mums? – mācēt noskaitīt līdz 10 (varbūt pat 2x) pirms reaģēt uz jebko 🙂 Tiem, kuri to spēs, patiesībā būs laba diena, jo būs iespēja savus impulsus ievirzīt produktīvā gultnē. Tiem, kuri nespēs savākties – jūs vismaz esiet brīdināti,ka gaidīt var jebko. Lai vai kā, diena laba mācībām, jaunu zināšanu apguvei, arī augstskolas izvēlei un padomu saņemšanai no Skolotāja (ar lielo burtu).  Īpaši der izmantot laiku līdz plkst 15:04, lai paplašinātu savu redzesloku un apgūtu ko jaunu.

Ēdienkartē – ak, kurš tad šodien domā par ēšanu! Visu vajag ātri un tūlīt! Tikai pēc tam nevajag brīnīties, ja kuņģis protestē 🙂 Nestrebiet karstu un viss būs labi! Lai izdodas!

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!