Piektdiena, 1.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, aicinot mūs uz sarunām un diskusijām. Lai gan vēlēsimies, lai apkārt valda līdzsvars un harmonija, tomēr šodien no līdzsvara mūs izsist būs diezgan viegli. Diezgan jūtīgi reaģēsim uz netaisnību un citu netaktisku rīcību. Tomēr tie, kuri spēs koncentrēties uz to labo, varēs daudz ko paveikt. Vēl jau arī jāņem vērā tuvojošā Pilnmēness ietekme, kas pamazām mūsu emocionālo pusi izvirza priekšplānā. Diena piemērota saviesīgiem pasākumiem, izklaidējošām sarunām ar draugiem un ārējā tēla spodrināšanai.

Arī pie galda ēdienreizēs vēlēsimies patīkamas emocijas, tādēļ svarīga būs ne tikai ēdiena garša, bet arī tā estētiskais noformējums. Pratīsim novērtēt pavāra centību, bet, ja gatavosim paši, tad ļoti gaidīsim novērtējumu no citiem.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!