Otrdiena, 5.maijs

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs Skorpiona zīmē, liekot izjust Pilnmēness atskaņas. Stipras gribas un paškontroles jautājumi joprojām paliek aktuāli, kā arī vēlme izzināt noslēpumus un “aizrakties līdz saknei”.

No plkst. 14:12 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, tomēr šodien šis optimisms var tikt pakļauts stingrai praktiskās lietderības kontrolei, dēļ kā varam sajusties diezgan nomākti. Mums var likties, ka priekšniecība mūs neuzklausa un ir liela vēlme “pateikt visu, ko domāju tieši acīs”. Tomēr lielākā daļa no mums pratīs aizskaitīt līdz 10 🙂 un sabalansēt to, ko tiešām gribas teikt ar to, ko būtu lietderīgi sacīt.  Bet, iespējams, mēs paši būsim tie, kas savus sapņus šodien centīsies ielikt rāmjos un grafikos, ieplānot to realizāciju pareizajā laikā u.t.t. Tiem, kas tomēr izjutīs iekšējās agresijas uzplūdus, ieteicams apmeklēt peldēšanu, masāžu vai sporta nodarbības. Ja nekas no šī neuzrunā, tad vismaz mājupceļu pēc darba kādu gabalu varam noiet kājām (sabiedriskā transporta vietā).

Ēdienkartē šodienas akcents ir uz kaut ko jaunu, svešzemju vai tādu, kam pievienotas eksotiskas un asas garšvielas. Dosim priekšroku ātri pagatavojamam vai ceptam ēdienam.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!