Otrdiena, 26.maijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, liekot akcentu uz praktisko dzīves pusi. Tomēr šodien fona režīmā mums var būt iekšēja trauksmes sajūta, iekšējs nemiers, kas traucē koncentrēties uz galveno. Varam pārāk asi reaģēt uz jautājumiem, kas saistīti ar niansēm, smalkām detaļām, pat nebūtiskām lietām. Varam kļūt pārāk piekasīgi par lietām, kuras nemaz nav galvenās un patiesībā spēlē tikai nebūtisku lomu. Sarunas laikā varam vai nu pārāk emocionāli reaģēt uz teikto, vai tieši otrādi – mums var pārmest bezjūtību. Aktualizēsies jautājumi, kas saistīti ar tīrības un kārtības uzturēšanu, veselību (tai skaitā profilaktisko apskati) un mājdzīvniekiem.

Ēdienkartē šodien akcents uz pārtikas ekoloģisko tīrību. Varam izjust paaugstinātu apetīti (jo vakar vakarā mainījās Mēness fāzes un sākās 2. ceturksnis). Labāk izvēlēties vieglu pārtiku un ēst mazām porcijām. Daži vēlēsies uzsākt jaunu diētu vai ēst pēc noteikta plāna.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!