Otrdiena, 19.maijs

Šodien Mēness Dvīņu zīmē liks mums pievērsties informācijas apmaiņas un mācību jautājumiem. Lai gan parasti tas nozīmē apgūt jaunas lietas un doties uz kursiem, tomēr Dvīņu aizbildnis Merkurs ir pagriezies Retrogrādā kustībā, tādēļ ir iespējamas gan nesaprašanās informācijas uztverē un nodošanā, dokumenti var “aizķerties” ceļā uz izskatīšanu vai tajos var ieviesties neuzmanības kļūdas, gan nesaprašanās visur, kur ir saistība ar kustību, piem., uz autoceļiem. Tādēļ jābrauc uzmanīgi un jāievēro īpaša piesardzība.

Lai vai kā, tomēr šo periodu var izmantot arī lietderīgi (vis jau nav tik slikti). Šis ir laiks, kad pārskatīt un uzlabot jau noslēgtus līgumus, pārstrādāt instrukcijas vai citus dokumentus, pārskatīt vienošanās. Varam atgriezties pie jautājumiem, kas iepriekš tika nolikti malā vai arī par kuriem mums likās, ka te taču viss jau ir izlemts (parādās jauni nosacījumi, nianses). Bet varam arī nejauši satikt senu draugu no skolas laikiem vai atrast kādu pazudušu lietu.

Ēdienkartē vēlams izvēlēties vieglu, gaisīgu pārtiku. Vēlams ēst bieži, bet mazām porcijām.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!