Ceturtdiena, 7.maijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, aktualizējot izaugsmes un attīstības jautājumus. Dažus apciemos idejas par to, kā modernizēt to, kas mums apkārt, jaunas iedvesmas un domugraudi. Daži iegādāsies kaut ko no modernās  tehnikas. Kopumā dienas noskaņojums būs labs, ja vien par katru cenu nepieprasīsim novērtējumu un atzinību. To varam šodien arī nesaņemt. Jāturpina iesāktais un jāskatās pašiem uz saviem, ne citu darbiem.

No plkst. 21:18 Mēness ieiet pragmatiskajā Mežāža zīmē, liekot mums kļūt nopietnākiem un praktiskākiem.  Emocijas noliekam otrā plānā un koncentrējamies uz darāmajiem darbiem.

Ēdienkartē dienas pirmajā pusē mūsu ēšanas ieradumus vēl kontrolēs Strēlnieka zīme, tādēļ varam izmēģināt kādu jaunu recepti. Vakarā nebūs īpašu prasību attiecībā uz ēdienu. Jāēd to, kas ir vai to, kas bija ieplānots.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!