Ceturtdiena, 28.maijs

Šodien Mēness jau būs diplomātiskajā Svaru zīmē, aicinot dzīvot saskanīgi un draudzīgi. Šodien varam saasināti uztvert netaisnību un izjust pastiprinātu vēlēšanos iejaukties strīdā taisnības vārdā (kā bezmaksas advokātam). Diena labvēlīga visa veida sarunām, kurās jāpanāk kāda vienošanās, saskaņa, jānoslēdz līgums, jo Svaru zīme it kā palīdz savienot pircēju ar pārdevēju (jeb līdzsvaro puses, lai abi ir apmierināti). Un, protams, aktualizējas skaistuma un harmonijas jautājumi. Varam apmeklēt kosmetologu, piemērīt jaunu apģērbu vai iekārtot telpas, kurās atdodamies, lai tajās būtu ērti un patīkami atrasties. Varam tikties ar draugiem un sarīkot saviesīgu vakaru.

Ēdienkartē pievērsīsim uzmanību noformējumam, iespējams, pat vairāk kā nepieciešams. Mums būs svarīgi, lai viss būtu skaisti un estētiski noformēts, lai maltīte būtu labā atmosfērā un visi būtu apmierināti.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!