Ceturtdiena, 21. maijs

Visas diena garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, ļaujot mums intuitīvi uztvert apkārtējo noskaņojumu un viegli pielāgoties apstākļiem. Joprojām priekšplānā izvirzās ģimenes, mājokļa un dažādi emocionālie jautājumi. Vieni apciemos savus vecākus, kamēr citi izrādīs īpašas rūpes par saviem mājiniekiem. Tomēr šodien mums būs jāatrod līdzsvars starp patiesu sirsnību un to mirkli, kad pārlieka emocionālā atklātība var mūs ievainot un vērsties pret mums pašiem. Nevajadzētu arī apmeklēt vietas, kas ir ar šaubīgu reputāciju vai jums pilnīgi svešas. Šodien liela nozīme būs personīgajai drošības sajūtai. Lai gan dažu labu no mums būs pavisam vienkārši izsist no sliedēm, tomēr, koncentrējoties uz tām labajām lietām – skaistumu, harmoniju, draugu atbalstu un intuīciju, mēs varēsim paveikt labas lietas. Varam apmeklēt kino, teātri vai mākslas izstādi, varam apmeklēt kādu skaistumkopšanas procedūru vai izlikt savu radošo fantāziju virtuvē – kas nu kuram rada pozitīvas emocijas un palīdz saglabāt harmonijas sajūtu.

Ēdienkartē šodien labāk izmantot to, kas sen jau droši pārbaudīts un atzīts par labu esam, jo Mēness caur Vēža zīmi padara kuņģi ļoti jūtīgu, tādēļ eksperimentus labāk atstāsim citai dienai.

———————————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!