Trešdiena, 8.aprīlis

Šodien Mēness jau ies cauri Strēlnieka zīmei, liekot mums vairāk pievērsties izaugsmes un attīstības jautājumiem. Daži apdomās jaunu ceļojumu iespējas, kamēr citi tieši šodien var sastapt savu skolotāju vai beidzot atrast īsto augstskolu, kurā mācīties. Tomēr Mēness savienojums ar stingrību un kārtību mīlošo Saturnu, liks sapņus ielikt noteiktos plānos un rāmjos, ja vēlamies tos kādreiz piepildīt. Varam pat justies nedaudz nomākti, jo savās cerībās atdursimies pret dažādiem šķēršļiem un ierobežojumiem. Tomēr uz vakarpusi situācija kļūs labvēlīgāka un, kamēr vien tie nav tukši sapņi, varam un pat vajag šos sapņus ierakstīt plānotājā.

Ēdienkartē vēlēsimies izmēģināt ko jaunu, iespējams, no svešzemju virtuves. Varam atcerēties savus iemīļotos eksotiskos ēdienus un tos pagatavot. Tomēr dažiem apetītes šodien nebūs vispār un ēdiens tiks gatavots tikai tādēļ, ka tā vajag. Ļoti ieteicams atturēties no alkohola lietiošanas.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!