Trešdiena, 29.aprīlis

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, pievēršot mūsu uzmanību dzīves praktiskajai pusei. Lai gan daži joprojām būs mazliet neizlēmīgi, tomēr tie, kas zina, ko grib sasniegt, var droši ķerties pie darba. Šodiena ir viena no tām dienām, kad svarīgi ir tieši darīt, darboties, cīnīties, jo atradīsies pa kādam, kurš izteiks kritiku (kas balstās uz paviršiem priekšstatiem), tādējādi sašūpojot mūsu emocionālo noskaņojumu. Šodien mums būs īpaši svarīgi būt emocionāli patiesiem un, ja instinktīvi jutīsim, kam vajadzīga mūsu palīdzība, tad metīsimies darbos ar visu sirdi un dvēseli.

Ēdienkartē svarīga būs pārtikas ekoloģiskā izcelsme, iespējams mums vēl ir krājumā pašu audzētie un marinētie gurķīši no piemājas dārziņa. Varam pievērst īpašu uzmanību precīzai recepšu ievērošanai un lietojamo priekšmetu higiēnai.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!