Trešdiena, 15.aprīlis

Šodien Mēness visas dienas garumā ies cauri Zivju zīmei, pastiprinot mūsu jūtīgumu un intuīciju. Laba diena klusām pārdomām un meditācijai. Augstais jūtīgums padara mūsu emocionālo pusi ļoti ievainojamu, kā arī citu izteiktās emocijas var šķist pārāk atklātas un uzbāzīgas, radot mums vēlmi norobežoties un pabūt vienatnē. Šodien jāmācās būt nedaudz atturīgākiem un pat jāietur neliela distance, lai pārāk neidentificētos ar citu emocionālajiem stāvokļiem, jo līdzpārdzīvojums ir pārāk spēcīgs. Alkohols šodien ir ārkārtīgi nevēlams, jo pastāv augsts saindēšanās risks (ne tikai ar alkoholu, bet arī ar medikamentiem, pārtiku u.c).

Tomēr ir arī labas lietas, uz kurām šodien balstīties – neskatoties uz augsto jūtīgumu, mēs intuitīvi jutīsim, kam varam palīdzēt ar savu rīcību, un tieši caur aktīvu darbību mēs saņemsim gandarījumu.

Ēdienkartē varētu būt vēlēšanās vairāk baudīt ko saldu. Daži metīsies tīri vai bohēmiskās izpriecās, kamēr citi var arī īsti nezināt, ko šodien vēlas. Šodien īpašu uzmanību jāpievērš pārtikas derīguma termiņam un produkta izcelsmei.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!