Svētdiena, 5.aprīlis

Dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Svaru zīmē un mēs vēl izjutīsim Pilnmēness ietekmi. Balansa meklējumi starp Es un Mēs turpinās, tas, ko es gribētu darīt un tas, ko jūtu šajā sakarā var būt divas dažādas lietas. Emocionāli mums būs svarīgi, lai visi justos ērti, lai par visiem būtu padomāts, neviens “neizlektu” un nedominētu pār citiem. Bet šī vajadzība šodien var neiet kopā ar mūsu pašu plāniem un to, ka dažas lietas ir jādara neatkarīgi no tā vai citiem tas patīk vai nē. Lai gan emocionāli mūs šodien itin viegli būs izsist no līdzsvara, labās ziņas ir tās, kas Svaru zīmei ir lieliskas spējas šo līdzsvaru atkal atrast. Domāsim par visu to labo, kas ir ap mums un diena būs izdevusies!

Arī ēdienkartē visu gribēsim skaistu un harmonisku. Svarīgi lietot sabalansētu uzturu, ko šodien gribēsim arī glīti noformēt. Nepiespiestas, saviesīgas sarunas pie galda ir tas, kas šodien mums vajadzīgs.

Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!