Svētdiena, 26.aprīlis

Visas diena garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē, aicinot mūs kļūt mazliet azartiskākiem un rosinot uz izklaidēm. Varam apmeklēt teātri vai paši sarīkot kādas izpriecas, galvenais, lai ,mēs izjustu šo saviesīgo gaisotni, kurā varam nodemonstrēt arī sevi. Mums būs svarīgi pievērst sev uzmanību un ļoti gaidīsim to, lai mūs ievēro. Šodien Mēness stāvoklis mums piedāvās visdažādāko emociju gammu un, jo vairāk spēsim koncentrēties uz to labo, jo vairāk tas arī piepildīsies. Dažiem šodienas Mēness stāvoklis akcentēs Lauvas zīmes romantisko pusi, kas veicina iemīlēšanos un gatavību pavadīt laku kopā ar iemīļoto.

Ja gatavosim paši, tad tikai to, par ko esam droši, ka mūs paslavēs. Vislabāk garšos tas, kas pagatavots ar mīlestību un tieši mums.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!