Svētdiena, 19.aprīlis

Kopš vakardienas 21:57 ir sācies jauns Mēness cikls un šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, liekot mums pievērsties dzīves baudīšanai, kā arī tās praktiskajai un pragmātiskajai pusei. Intuīcija mums pateiks priekšā, kur labāk ievirzīt savu enerģiju, lai lieki netērētu spēkus. Tomēr, kā jau pašā cikla sākumā, ieteicams ir labāk apdomāt un izplānot darbus, bet to realizāciju sākt nākamajās dienās.

Ēdienkartē vēlēsimies visu, ko varam nosaukt par kārtīgu ēdienu. Labprāt iegādāsimies produktus tirgū vai pie tāda pārdevēja, pie kura produktu kvalitāte ir garantēta. Mēness caur Vērša zīmi vēlas sajust komfortu un kā viena no šīm baudām ir laba un kārtīga maltīte.

________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!