Sestdiena, 4.aprīlis

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē un izbaudīsim Pilnmēness laiku (precīzs aspekts plkst. 15:05, tātad tie, kas ievēro diētu, balstoties uz Mēness ciklu: 12 stundas pirms un pēc šī laika vēlams ieturēt atslodzi). Mūsu emocijas caur Svaru zīmi cenšas balansēt starp diviem pretpoliem, kuros šoreiz vienā pusē ir Saule Auna zīmē, kas liek mums darboties patstāvīgi, svarīgi ir tikai tas, ko domāju “Es”, un otrā – Mēness Svaru zīmē saka: svarīgi ir tas, lai visi justos ērti, neviens nejustos nomākts. Tātad šodien īpašs akcents uz balansu starp Es un Mēs.

Ēdienkartē pievērsīsim īpašu uzmanību galda noformējumam un tam, lai par visiem ir padomāts. Svarīgas kļūst saviesīgas sarunas un labs noskaņojums. Daži izjutīs paaugstinātu apetīti (kā jau uz Mēness fāžu maiņu).

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!