Sestdiena, 25.aprīlis

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Vēža zīmē un labākais, ko šodien varam darīt ir atpūsties kopā ar ģimeni. Varam pabeigt arī iepriekšējās dienās iesākto un pievērsties dažādiem mājokļa jautājumiem. Dažiem varētu būt sajūta, ka nedarām to, ko vajadzētu, tādēļ izjutīs iekšēju nemieru.

No plkst 16:13 Mēness pāriet Lauvas zīmē, liekot pievērst pastiprinātu apkārtējo uzmanību mūsu jūtām un sajūtām. Kļūsim mazliet egoistiskāki un ļoti vēlēsimies, lai mūs ievēro. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar bērniem (vislabāk šo dienu pavadīt kopā ar viņiem un priekš viņiem, doties kopā izklaides pasākumos u.t.t.), varam apmeklēt teātri vai vienkārši vēlēsimies izklaidēties.

Rīta pusē ēdienkartē labāk lietot jau pārbaudītus ēdienus, taču uz vakaru, iespējams, gaidīsim ciemiņus, un svarīgi būs pagatavot ko īpašu, lai saņemtu uzslavas un varētu ar to lepoties. Svarīgs būs arī galda noformējums (daži vēlēsies to noformēt pēc iespējas greznāk).

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!