Sestdiena, 18.aprīlis

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē. Mēness ir pavisam vecs un šodien ir tā cikla beigas (21:57 jau sākas jaunais Mēness cikls). Enerģijas ir pavisam maz, toties varam izjust vieglu uzbudinājumu un dažkārt izrīkoties pavisam neprognozējami. Kā jau uz Mēness cikla beigām, ieteicams visus darbus pabeigt un atbrīvoties no visa liekā un savu laiku nokalpojošā. Lai gan Auna zīme pati par sevi ir ļoti aktīva un tai raksturīgi ir vispirms darīt un tikai tad domāt, šodien būtu ieteicams aizskaitīt līdz 10, pirms pieņemt kādu būtisku lēmumu, jo steigā un nepacietībā varam rīkoties pretēji savām interesēm. Iekšējais nemiers mūs nepametīs visas dienas garumā.

Ēdienkartē, tāpat kā vakar, visu gribēsim ātri un tūlīt. Derēs viss, kas ātri pagatavojams, cepts, karts un piparots (ja vispār pietiks laika padomāt par šešanu).

________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!